שאלות ותשובות על המערכת

חינם? עד מתי?
האמת, ברור למה זו השאלה הנפוצה ביותר. אולי הצורה הטובה ביותר במקרה זה - היא הסבר כן וגלוי לגבי נושא התשלום: המערכת במקורה תוכננה לשמש קבוצת מטפלים ברשת קליניקות שעתידה היתה להיות מוקמת. אלא שתוכניות לחוד ומעשים לחוד, וקבוצת המטפלים נותרו עובדים זה בנפרד מזה. המערכת שכבר פותחה, והושקעו בה משאבים רבים, נחשפה למספר מטפלים שביקשו אפשרות לעשות בה שימוש. בהחלטה שהתקבלה לאחר מכן - הוחלט לפתוח את המערכת לשימוש כלל המטפלים בישראל. אומר בגלוי כי בשלב זה אין כוונה לגבות תשלום. באותה נשימה אומר כי איני מוכן להתחייב על כך לזמן בלתי מוגבל. במערכת הושקעו משאבי פיתוחת תוכנה רבים, וחשיבה מעמיקה. לכן, נבהיר ונאמר כי בשלב זה כאמור אין כוונה לגבות תשלום בעבור השימוש, ואולם - הדבר בהחלט יתכן בעתיד. מה שכן נוכל לומר בבטחון מלא, הם שני דברים:
א. בכל נקודת זמן תוכלו לבצע הדפסה מיידית של כל המידע הנצבר במערכת, או לשמור את כל המידע בקובץ אקסל - במקרה והוחלט על גביית תשלום והחלטתם שהדבר אינו לשביעות רצונכם.
ב. באם בנקודת זמן כלשהי בעתיד יוחלט על גביית תשלום בעבור השימוש - יהיה זה תשלום סימלי לכיסוי עלויות הפיתוח (כידוע לכם - פיתוח תוכנה אינו דבר זול במיוחד).
מה שבטוח, בכל מקרה- בין אם תחליטו בשלב מסוים להפסיק את השימוש ובין אם לאו - הרווחתם שימוש במערכת לתקופת זמן, שכעת איננו יודעים לומר האם ומתי יסתיימו.  

אם תתחילו לגבות תשלום ואני לא ארצה להשתמש במערכת?
כאמור - בכל נקודת זמן תוכלו לבצע גיבוי של כל המידע במערכת - באמצעות הדפסה מרוכזת בלחיצת כפתור, או בשמירה לקובץ אקסל מסודר. בנוסף, מי שיחליט מסיבותיו הוא להפסיק להשתמש במערכת - יעשה זאת בכל נקודת זמן. השימוש במערכת איננו מותנה בהתחייבות לתקופת זמן וכדומה.  

אם סתם אחליט להפסיק להשתמש במערכת?
מתי שתרצו - אין בעיה.

האם המערכת בטוחה?
חשבו בצורה מדויקת: היום, אתם עושים שימוש בנייר. במילים אחרות - אין שום קושי להגיע אל המידע אותו אתם מתעדים אודות המטופלים ואודות הפעילות בקליניקה. אמנם שום מערכת מחשב איננה מאובטחת ב-100%, אולם עדיין - אבטחת המידע היתה אחד ממוקדי האיפיון של המערכת. הכניסה למערכת מותנית בהזנת פרטי זיהוי - וככל שתשמרו את סיסמתכם ולא תחשפו אותה ברבים - הרי שאתם חוסמים את האפשרות שימשהו יכנס בשמכם למערכת. מודולים של אבטחת מידע הוטמעו בקוד המערכת למניעת פריצה, וכל המידע מאוחסן על גבי שרתים מאובטחים.

איך מתחילים להשתמש במערכת?
הרשמה מהירה כ-2 עד 3 דקות. לחצו כאן.

למה לי להשתמש במערכת? אני רגיל להשתמש בניירות...
הסרבול, חוסר הסדר, אובדן הניירת... הקושי למצוא כל פרט. יש עוד מה לומר? בכל מקרה, אם תתקשו להיפרד מהניירת - תוכלו לבצע הדפסה של המידע בלחיצת כפתור. ואגב, מה עם קצת התחשבות באיכות הסביבה?

האם וכיצד השימוש במערכת יסייע לי בהבאת מטופלים?
ראשית, כל קליניקה או מטפל העושה שימוש במערכת - מפורסם ברשימת הקליניקות באתר. כבר בחודשי הפעילות הראשונים של המערכת, ניצבנו במקומות הראשונים בגוגל - בחיפוש אחר קליניקות קהילתיות לדיקור סיני. וזוהי רק ההתחלה.


האם מתוכננים עוד שיפורים או שינויים במערכת?
אכן. מרבית השיפורים שהוכנסו במערכת אינם אלא פרי חשיבתם של מטפלים העושים כבר כעת שימוש במערכת, והציעו הצעות לשיפור. חלק מהבקשות אמנם מולאו, וחלקן יבוצעו בהמשך.

רוצים להתנסות?
בצעו הרשמה מהירה כאן


 
2009-2010 כל הזכויות שמורות (C)